Tušíš, že je ,,něco‘‘ nad námi, ale přesně nevíš co?

Takto to má poměrně hodně lidí. Dobrou zprávou je, že to „něco“ je osobně poznatelné a pokud budeš chtít, můžeš se o tom přesvědčit. Věříme, že je opravdu nejvyšší čas prozřít!

Proč je důležité prozřít?

Nejde jen o to odhalit nedostatečné poznání ve svém životě, ale především je nahradit pravdivou realitou, ve které budeš moci vstoupit do tvého duchovního dědictví, dojít naplnění touhy po lásce, věčnosti i smyslu života. Místo všedního života získáš možnost žít nadpřirozený život plný požehnání. Pravé prozření vede k možnosti zakoušet život nové kvality.

Co ti nabízí prozření?

Najetím na okénko se dočteš víc.
- možnost přijímat tvé nebeské dědictví
- naplnění touhy po lásce
- naplnění touhy po věčnosti
- naplnění touhy po smyslu života
- možnosti žít nadpřirozený život
- jistota věčnosti / žádný strach ze smrti
- možnost žít v mnohých požehnáních

Co je třeba k prozření pochopit?

Předkládaná skutečnost je ověřitelná vlastní zkušeností, o které mohou svědčit mnozí lidé z celého světa.

1) Okolo tebe je neviditelná oblast nebeské reality

Najetím na okénko se dočteš víc.
Toto království je v naprosto jiné kvalitě života, než to, do kterého se rodíme. Vládne zde láska, spravedlnost, pokoj. Je plné moci, zázraků a radosti. Jako každé království má i toto svého krále, vládu, strukturu a zákony. To nejlepší, co zakoušíš ve svém životě, je pouhým odrazem kvalit této říše.

2) Ke vstupu potřebuješ správný a jedinečný klíč

Najetím na okénko se dočteš víc.
Tak jako každé dveře mají svůj jedinečný klíč, tak i oblast nebeského království není bez správného klíče přístupná, dokonce ani spatřitelná. Sám Ježíš Kristus o tomto řekl: „... nenarodí-li se kdo znovu, nemůže spatřit Boží království. “ a dále: „...nenarodí-li se kdo z vody a Ducha, nemůže vstoupit do Božího království.“

Co s tím uděláš?

Samotným klíčem k tvému prozření je toto nové duchovní narození. Chceš-li, kliknutím na otevřené dveře zjistíš, jak se tak stane:
© 2022 Jak prozřít? | Zásady ochrany osobních údajů | Nastavení cookies | E-mail
Provozovatelem je spolek Dobrá zpráva pro ČR, IČ: 07192509, Přepeřská 1302, 511 01 Turnov, spis. zn. L 12286 u Krajského soudu v Hradci Králové