Je tvým cílem dosáhnout osvícení | nirvány | mókši?

Jde o životní cíl vybraných duchovních směrů a učení, jako i některých odnoží buddhismu a hinduismu. Jedná se o velmi nebezpečné úsilí, které ze své podstaty dává kontrolu nejrůznějším duchovním silám nad prožíváním člověka.

Zdroj světonázoru: falešné nebe (démonská úroveň)

Míra klamu:
95%
Krátkodobé nebezpečí:
85%
Nebezpečí v delším období:
100%

Jaký je důsledek tohoto klamu ve tvém životě?

Najetím na okénko se dočteš víc.
- úplné minutí tvého duchovního dědictví
- minutí nadpřirozeného života
- askeze a pasivita jako domnělý prostředek k duchovnímu růstu
- silná negativní zátěž a prokletí v důsledku (ne)vědomého praktikování okultismu (duchovní síly stojícími za buddhismem a hinduismem)

Proč je důležité prozřít?

Nejde jen o to odhalit nedostatečné poznání či klam ve svém životě, ale především je nahradit pravdivou realitou, ve které budeš moci vstoupit do tvého duchovního dědictví, dojít naplnění touhy po lásce, věčnosti i smyslu života. Místo všedního života získáš možnost žít nadpřirozený život plný mnohých požehnání. Prozření nevede k pouhé informaci, ale k možnosti zakoušet život nové kvality. Místo obav, strachu a nejistot můžeš nalézt lásku, jistotu a pokoj.

Co je třeba k prozření pochopit?

Tak jako existuje klam, existuje i pravda, která je ověřitelná vlastní zkušeností, o které mohou svědčit mnozí lidé z celého světa.

1) Okolo tebe je neviditelné království nebeské reality

Najetím kurzoru na okénko se dočteš víc.
Toto království je v naprosto jiné kvalitě života, než to, do kterého se rodíme. Vládne zde láska, spravedlnost, pokoj. Je plné moci, zázraků a radosti. Jako každé království má i toto svého krále, vládu, strukturu a zákony. To nejlepší, co zakoušíš ve svém životě, je pouhým odrazem kvalit této říše.

2) Ke vstupu potřebuješ správný klíč = nové duchovní narození

Najetím kurzoru na okénko se dočteš víc.
Tak jako každé dveře mají svůj jedinečný klíč, tak i oblast nebeského království není bez správného klíče přístupná, dokonce ani spatřitelná. Sám Ježíš Kristus o tomto řekl: „... nenarodí-li se kdo znovu, nemůže spatřit Boží království. “ a dále: „...nenarodí-li se kdo z vody a Ducha, nemůže vstoupit do Božího království.“

Co s tím uděláš?

Samotným klíčem k tvému prozření je toto nové duchovní narození. Chceš-li, kliknutím na otevřené dveře zjistíš, jak se tak stane:
© 2022 Jak prozřít? | Zásady ochrany osobních údajů | Nastavení cookies | E-mail
Provozovatelem je spolek Dobrá zpráva pro ČR, IČ: 07192509, Přepeřská 1302, 511 01 Turnov, spis. zn. L 12286 u Krajského soudu v Hradci Králové